Kursy internetowe

Prowadzący: mgr. Katarzyna Czubak

Cel kursu: psychologiczne analizy współuzależnienia powstałe na przestrzeni ostatnich 30 lat sprawiły, że samo pojęcie nabrało różnych znaczeń i wykracza daleko poza problematykę problemu rodziny, w której występuje uzależnienie. Celem kursu jest zapoznanie uczestnika ze zjawiskiem współuzależnienia. Jednocześnie poznaje on modele, które wyjaśniają przyczyny tego zjawiska oraz możliwe sposoby zapobiegania przed jego pojawieniem się.

Metoda kształcenia:

Nauczanie odbywa się za pośrednictwem sieci Internet. Szkolenie realizowane jest indywidualnie w modelu asynchronicznym. Oznacza to, że naukę można rozpocząć w dowolnym momencie i pracować w dogodnym dla siebie czasie. Nad szkoleniem czuwa nauczyciel, który motywuje uczestnika szkolenia poprzez ocenianie jego prac oraz odpowiada na jego pytania. Uczestnik szkolenia, podobnie jak w tradycyjnych formach kształcenia, może wykorzystać kontakt z nauczycielem zadając mu pytania, prosząc o wyjaśnienia, itp.

Szkolenie kończy się uzyskaniem dwóch zaświadczeń:

Doskonalenia zawodowego

Nabycia umiejętności wykorzystania technologii informacyjnej

Liczba godzin szkolenia odpowiada: 8godzinom realizowanym w sposób tradycyjny

Najkrótszy możliwy termin ukończenia szkolenia: 4 dni

Maksymalny termin ukończenia szkolenia: 7 dni

Prowadzący: mgr Katarzyna Czubak

• Doktorantka w Instytucie Psychologii UMCS.

• Magister psychologii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, w zakresie specjalności: psychologia kliniczna i neuropsychologia oraz druga specjalność - psychoprofilaktyka.

• Praktyki w Ośrodku Leczenia Uzależnień.

• Pracowała z nieletnimi uzależnionymi od narkotyków, którzy przebywali w Dziennym Ośrodku Terapii.

WZÓR ZAŚWIADCZENIA - pokaż

CENA: 59 zł

ZAPISZ SIĘ

Na skróty

Kontakt

  • Zamojska 47 pok. 204
    20-102 Lublin
  • 81 744 21 13
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.