Kursy internetowe

Wykładowca: mgr Aneta Lutomska

Informacje ogólne: celem szkolenia jest nabycie praktycznych umiejętności w sposobach motywacyjnych i budujących poczucie własnej wartości u dzieci.

Program kursu:

poczucie własnej wartości

samoocena - co do siebie czuję, co o sobie myślę

analiza sfer życia subiektywnie istotnych dla samooceny

sposoby motywacyjne uczniów

twórcze rozwiązywanie problemów

znaczenie własnych wartości, granic psychologicznych

gry i zabawy grupowe wzmacniające samoocenę

Adresaci: rodzice, nauczyciele wszystkich szkół, pedagodzy, psycholodzy, trenerzy, wykładowcy, pracownicy Wydziałów Oświaty i Wychowania

Metoda kształcenia:

Nauczanie odbywa się za pośrednictwem sieci Internet. Szkolenie realizowane jest indywidualnie w modelu asynchronicznym. Oznacza to, że naukę można rozpocząć w dowolnym momencie i pracować w dogodnym dla siebie czasie. Nad szkoleniem czuwa nauczyciel, który motywuje uczestnika szkolenia poprzez ocenianie jego prac oraz odpowiada na jego pytania. Uczestnik szkolenia, podobnie jak w tradycyjnych formach kształcenia, może wykorzystać kontakt z nauczycielem zadając mu pytania, prosząc o wyjaśnienia, itp.

Forma zaliczenia: wykonanie 3 zadań praktycznych

Liczba godzin szkolenia odpowiada: 5 godzinom realizowanym w sposób tradycyjny

Najkrótszy możliwy termin ukończenia szkolenia: 7 dni

Maksymalny termin ukończenia szkolenia: 30 dni

Szkolenie kończy się uzyskaniem zaświadczenia o ukończeniu kursu.

Wykładowca: mgr Aneta Lutomska

Psycholog, trener, certyfikowany coach, członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Współpracownik Ośrodka Terapeutyczno-Szkoleniowego w Lublinie i Mazowieckiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli. Zajmuje się coachingiem indywidualnym i grupowym, prowadzi warsztaty i szkolenia psychologiczne oraz psychoedukacyjne dla rodziców, wychowawców i małżeństw, redaktor w piśmie pt: „ Zbliżenia”.

CENA: 80 zł

ZAPISZ SIĘ

OPINIE O KURSIE

Na skróty

Kontakt

  • Zamojska 47 pok. 204
    20-102 Lublin
  • 81 744 21 13
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.