Kursy

Wykładowca: mgr Małgorzata Parcheta

Informacje ogólne:

Kurs przygotowany jest dla nauczycieli i pedagogów, którzy chcą lepiej porozumiewać się ze swoimi uczniami. Czy jedynym sposobem na ciszę na lekcji jest postrach? Jak mówić do uczniów, by chcieli słuchać? Jak słuchać, by chcieli mówić?

Program szkolenia:

Zasady, podział i znaczenie komunikacji interpersonalnej Bariery komunikacyjne, jakie przeszkadzają nam w efektywnym porozumieniu się z rozmówcą Zasady aktywnego słuchania Sposoby rozmów w sytuacji konfliktowej Mity, przekonania, które utrudniają nam efektywną komunikację

Adresaci: nauczyciele, pedagodzy

Metoda kształcenia:

Nauczanie odbywa się za pośrednictwem sieci Internet. Szkolenie realizowane jest indywidualnie w modelu asynchronicznym. Oznacza to, że naukę można rozpocząć w dowolnym momencie i pracować w dogodnym dla siebie czasie. Nad szkoleniem czuwa nauczyciel, który motywuje uczestnika szkolenia poprzez ocenianie jego prac oraz odpowiada na jego pytania. Uczestnik szkolenia, podobnie jak w tradycyjnych formach kształcenia, może wykorzystać kontakt z nauczycielem zadając mu pytania, prosząc o wyjaśnienia, itp.

Forma zaliczenia: zaliczenie ćwiczeń zawartych w programie

Liczba godzin szkolenia odpowiada: 20 godzinom realizowanym w sposób tradycyjny

Najkrótszy możliwy termin ukończenia szkolenia: 5 dni

Maksymalny termin ukończenia szkolenia: 30 dni

Szkolenie kończy się uzyskaniem zaświadczenia o ukończeniu kursu.

Prowadzący: mgr Małgorzata Parcheta

Psycholog i trener. Zajmuje się prowadzeniem warsztatów psychoedukacyjnych i szkoleń zarówno dla młodzieży, jak i osób dorosłych z zakresów: komunikacja interpersonalna, asertywność, radzenie sobie ze stresem, autoprezentacja.

CENA: 120 zł

ZAPISZ SIĘ

Na skróty

Kontakt

  • Zamojska 47 pok. 204
    20-102 Lublin
  • 81 744 21 13
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.