Kursy

Wykładowca: mgr Małgorzata Parcheta

Cele kursu: wzrost umiejętności osób biorących udział w kursie zw. z rozładowywaniem emocji negatywnych dzieci; nauka stosowania bajkoterapii.

Program szkolenia:

przyczyny i rodzaje lęków dziecięcych;

czym jest bajkoterapia;

zalety i zasady tworzenia bajek terapeutycznych;

nauka tworzenia bajek terapeutycznych dostosowanych dla potrzeb dzieci.

Adresaci: szkolenie skierowane jest dla nauczycieli i pedagogów przedszkolnych i wczesnoszkolnych, którzy pracują z dziećmi oraz dla wszystkich rodziców, który chcą pomóc maluchom radzić sobie z trudnymi emocjami, takimi jak strach, lęk, wstyd czy złość.

Korzyści ze szkolenia: doskonalenie kompetencji w zakresie komunikacji z dzieckiem, rozpoznawania i nazywania uczuć dziecka, pomoc w rozładowywaniu napięć i stresów malucha. Nauka stosowania bajko terapii.

Metoda kształcenia:

Nauczanie odbywa się za pośrednictwem sieci Internet. Szkolenie realizowane jest indywidualnie w modelu asynchronicznym. Oznacza to, że naukę można rozpocząć w dowolnym momencie i pracować w dogodnym dla siebie czasie. Nad szkoleniem czuwa nauczyciel, który motywuje uczestnika szkolenia poprzez ocenianie jego prac oraz odpowiada na jego pytania. Uczestnik szkolenia, podobnie jak w tradycyjnych formach kształcenia, może wykorzystać kontakt z nauczycielem zadając mu pytania, prosząc o wyjaśnienia, itp.

Forma zaliczenia: zaliczenie ćwiczenia zawartego w programie

Liczba godzin szkolenia odpowiada: 20 godzinom realizowanym w sposób tradycyjny

Najkrótszy możliwy termin ukończenia szkolenia: 5 dni

Maksymalny termin ukończenia szkolenia: 30 dni

Szkolenie kończy się uzyskaniem zaświadczenia o odbyciu kursu. Szanowni Państwo możecie je dołączyć do dokumentacji zawodowej na równi z innymi certyfikatami o ukończeniu tradycyjnych form doskonalenia zawodowego.

Wzór zaświadczenia

Prowadzący: mgr Małgorzata Parcheta

Psycholog i trener. Zajmuje się prowadzeniem warsztatów psychoedukacyjnych i szkoleń zarówno dla młodzieży, jak i osób dorosłych z zakresów: komunikacja interpersonalna, asertywność, radzenie sobie ze stresem, autoprezentacja.

CENA: 150 zł

ZAPISZ SIĘ

Na skróty

Kontakt

  • Zamojska 47 pok. 204
    20-102 Lublin
  • 81 744 21 13
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.